O mne

Vitajte!

Som súkromná učiteľka angličtiny so sedemročnou praxou. Poznám nároky, ktoré kladie predmet angličtina v škole na žiakov, študentov a často rodičov a viem vám s nimi pomôcť. A ponúkam vám aj niečo navyše.


Kto som a prečo doučujem individuálne?

Som človek, ktorý sa rád učí. Študovala som na vysokej škole ekonomického zamerania, jazykových školách, škole remesiel. Veľa času venujem aj samoštúdiu v rôznych oblastiach – napr. tvorba webstránok, zdravá výživa, remeslá a iné.

Individuálne doučovanie je pre mňa spôsob akým môžem zdieľať radosť z učenia sa s ďalšími ľuďmi. Môžem sa svojim študentom venovať naplno, spoznať spôsob ich učenia sa a usmerniť ich ako to môžu robiť lepšie. Je to krásna práca!


Čo som sa naučila pri mojom jazykovom štúdiu?

Že dôležitou súčasťou štúdia angličtiny je samoštúdium. Že samoštúdium môže byť zábavné. Že angličtina je praktický predmet, ktorý si vyžaduje praktický prístup. Že neexistuje jeden správny spôsob ako sa angličtinu naučiť. A že každý si potrebuje nájsť svoj spôsob.

Ak chcete vedieť viac o spôsoboch akými sa učiť angličtinu, pozrite si blog.


Čo viem ponúknuť mojim študentom?

Už niekoľko rokov sa aktívne vzdelávam v oblasti efektívneho samoštúdia cudzích jazykov. Sledujem polyglotov ako Lýdia Machová, Luca Lampariello či Olly Richards, ktorí sami hovoria mnohými jazykmi, ktoré sa naučili sami. Každý svojim spôsobom, často doma, vo svojej krajine.

To je pridaná hodnota doučovania so mnou. Okrem toho, že so svojimi študentami preberám školské učivo, vediem ich aj k samostatnosti v učení sa jazyka formou zábavných a efektívnych metód, ktoré môžu použiť aj mimo našich hodín. Metód, ktoré používajú polygloti v celom svete na to, aby sa naučili cudzí jazyk.